Misja edukacyjna w Uzbekistanie i Tadżykistanie

Na przełomie kwietnia i maja mieliśmy kolejną okazję, by prezentować Program Kirklanda w krajach, które niedawno dołączyły do grona naszych odbiorców: w Uzbekistanie i Tadżykistanie.

W ramach misji edukacyjnej, zorganizowanej przez NAWA oraz Ambasadę RP w Uzbekistanie, Polina Chinimczuk reprezentowała Program na targach edukacyjnych i podczas okrągłego stołu rektorów uczelni polskich oraz uzbeckich i tadżyckich w Taszkencie i Duszanbe.
Po raz pierwszy targi edukacyjne oraz wydarzenia towarzyszące połączone z intensywną akcją promocyjną w Internecie, portalach informacyjnych, w radiu i telewizji w Uzbekistanie i Tadżykistanie były dedykowane jedynie uczelniom z Polski.

Misja odbywała się w ramach kampanii „Ready, Study, Go! Poland”. Uczestniczyło w niej ponad 30 polskich uczelni, instytucji i programów edukacyjnych.

Więcej informacji: https://nawa.gov.pl/promocja-i-targi/targi/72-targi-w-uzbekistanie-ambasada-rp-w-uzbekistanie-2#