facebook_page_plugin

Zakończenie roku edycji 2013/2014


Shp 109326 czerwca na Uniwersytecie Warszawskim odbyła sie uroczystość zakończenia Programu w roku akademickim 2013/2014. Dyplomy otrzymał kolejny rocznik stypendystów Programu Kirklanda i mamy 45 nowych absolwentów!

Gośćmi honorowymi uroczystości byli szef Kancelarii Prezydenta RP, minister Jacek Michałowski, oraz profesor Adam Daniel Rotfeld, który wygłosił wykład poświęcony sytuacji w naszym regionie.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, koordynatorzy regionalni, animatorzy i wielu ważnych gości: wykładowcy i ludzie wspierający nasz Program.

Fotografie: Przemysław Piwowar, Pracownia "Słowo Honoru"

 

Shp 1239

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Administrator Programu

Fundacja Liderzy Przemian została powołana do życia w lutym 2016 r. z zadaniem administrowania dwoma, działającymi od lat, programami Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Programem Stypendialnym im. Lane’a Kirklanda i Programem Study Tours to Poland. Oba programy mają charakter międzynarodowy i łączy je podobieństwo grup docelowych, co daje możliwość rozwoju współpracy i zakresu działań w przyszłości. 

Fundator Programu

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności została założona przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości, utworzony na mocy ustawy „O popieraniu demokracji w Europie Wschodniej” (SEED Act), uchwalonej w 1989 roku przez Kongres USA.

 

kirk white2

Adres

Biuro Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian

Al. Jerozolimskie 133 lok. 56

02-304 Warszawa 

fundacja@leadersofchange.pl

PAFW Medium2

Search