facebook_page_plugin

Rusza kolejna edycja konkursu "Sukces po Kirklandzie"

12 marca obchodzimy urodziny Lane’a Kirklanda – patrona naszego Programu Stypendialnego oraz Dzień Kirklandysty - święto wszystkich absolwentów i stypendystów Programu. Tego dnia rusza również kolejna edycja konkursu „Sukces po Kirklandzie”. Konkurs powstał z myślą o absolwentach, którzy chcą podzielić się tym, jak udział w Stypendium pomógł im zmienić na lepsze otaczającą rzeczywistość i przyczynił się do poprawienia sytuacji wspólnoty lokalnej, miejsca pracy, miasta czy kraju.

Konkurs jest przeznaczony dla Absolwentów Stypendium Kirklanda, zamieszkujących obecnie w jednym z krajów, które Program obejmował lub obejmuje (Ukrainy, Białorusi, Rosji, Mołdowy, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Litwy i Słowacji). Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji omawiającej tytułowy sukces, rozumiany jako dobroczynne skutki tego sukcesu dla środowiska, w którym funkcjonują absolwenci.

Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na zjazd Stypendystów w Lublinie w maju 2018 r., w tym sfinansowanie pobytu i podróży do Polski. Na zjeździe zwycięzca będzie miał szansę pokazać tegorocznym Stypendystom przygotowaną przez siebie prezentację.

Serdecznie zachęcamy do udziału i przesyłania prac konkursowych, więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie na Facebooku: www.facebook.com/events/1882074415348336/

Administrator Programu

Fundacja Liderzy Przemian została powołana do życia w lutym 2016 r. z zadaniem administrowania dwoma, działającymi od lat, programami Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności – Programem Stypendialnym im. Lane’a Kirklanda i Programem Study Tours to Poland. Oba programy mają charakter międzynarodowy i łączy je podobieństwo grup docelowych, co daje możliwość rozwoju współpracy i zakresu działań w przyszłości. 

Fundator Programu

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności została założona przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości, utworzony na mocy ustawy „O popieraniu demokracji w Europie Wschodniej” (SEED Act), uchwalonej w 1989 roku przez Kongres USA.

 

kirk white2

Adres

Biuro Programu Stypendialnego im. Lane'a Kirklanda

Fundacja Liderzy Przemian

Al. Jerozolimskie 133 lok. 56

02-304 Warszawa 

fundacja@leadersofchange.pl

PAFW Medium2

Search